Reklama

Kierująca oplem najechała na pieszych, bo... kichała

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby.

 48-letnia kierująca oplem merivą potrąciła pieszych przechodzących przez przejście, ponieważ akurat kichała. Chwila nieuwagi doprowadziła do niebezpiecznego zdarzenia. 27-letni mężczyzna przewrócił się na maskę auta i uderzył głową w szybę. Z kolei idąca z nim kobieta upadła na jezdnię.

Kierująca oplem przewiozła ranne osoby do szpitala.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Do zdarzenia doszło 19 grudnia, po godz. 21, przy pl. Grota Roweckiego w Tarnobrzegu. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości