W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby.
48-letnia kierująca oplem merivą potrąciła pieszych przechodzących przez przejście, ponieważ akurat kichała. Chwila nieuwagi doprowadziła do niebezpiecznego zdarzenia. 27-letni mężczyzna przewrócił się na maskę auta i uderzył głową w szybę. Z kolei idąca z nim kobieta upadła na jezdnię.
Kierująca oplem przewiozła ranne osoby do szpitala.
Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Do zdarzenia doszło 19 grudnia, po godz. 21, przy pl. Grota Roweckiego w Tarnobrzegu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze