Reklama

Kierujący audi na łuku drogi zjechał z jedni, uderzył w znak drogowy i uciekł

13/10/2023 20:10

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed sądem.

W sobotę, przed godziną 1, na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Przemyślu kierujący audi, 23-letni obywatel Ukrainy, na łuku drogi zjechał z jezdni i uderzył w znak drogowy.

Po kolizji wraz z pasażerką oddalili się pieszo z miejsca zdarzenia. Porzucili uszkodzone auto.

Zauważyli ich świadkowie, którzy opisali zdarzenie policji. Funkcjonariusze po wykonanych czynnościach zaczęli obserwować pozostawione audi. Po jakimś czasie zjawiły się tam trzy osoby: dwóch mężczyzn i kobieta.

23-letni obywatel Ukrainy jako kierującego wskazywał drugiego mężczyznę. Przeczyły temu informacje od świadków, więc młody mężczyzna szybko zmienił zdanie i przyznał się do kierowania – wsiadł za kółko mimo, że miał blisko promil alkoholu w organizmie.

Reklama

Trafił do policyjnego aresztu. Już usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Odpowie też za spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za te przewinienia grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama