Reklama

Kierujący audi wpadł w poślizg i zderzył się z osobową kią. Był pijany

Do zdarzenia doszło wczoraj, 19 stycznia, przed godz. 15, na DW 835 w Nozdrzcu.

Nozdrzec: co się wydarzyło?

Policjanci wstępnie podają, kierujący osobowym audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i zderzył się z prawidłowo jadącą z naprzeciwka kią.

Nie bez powodu miał kłopoty z opanowaniem kierownicy. Badanie wykazało, że 30-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego ma w organizmie niemal 1,5 promila alkoholu.

63-letni kierowca kii był trzeźwy.

Oba auta zostały poważnie uszkodzone, na szczęście ich pasażerowie nie ucierpieli. 

30-latkowi zatrzymano prawo jazdy, niebawem przed sądem odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. 

Reklama


fot.KPP Brzozów


fot.KPP Brzozów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama