Reklama

Kierujący bmw wjechał na czerwonym na przejazd kolejowy. Zmusił maszynistę do nagłego hamowania

Policjantom komisariatu w Radymnie udało się ustalić kierującego bmw, który wjechał na przejazd przy zakazującej tego manewru sygnalizacji świetlnej i opadających rogatkach.

28 lipca br., przed godz. 6, w Ostrowie świadek zauważył SUVa pomiędzy opuszczonymi z obu stron półzaporami.

Zgłosił policji, że maszynista zmuszony był do gwałtownego hamowania, aby zatrzymać maszynę w rejonie przejazdu kolejowego. Po chwili kierujący bmw ominął rogatki i odjechał w nieznanym kierunku.

Wjechał na przejazd kolejowy

Nieuważny kierowca nie miał jednak wiele szczęścia. Zdarzeniw uwieczniło nagranie monitoringu, więc ustalenie sprawcy było tylko kwestią czasu.

Okazało się, że bmw prowadził 67-letni mieszkaniec gminy Radymno. Usłyszał już zarzuty naruszenia zakazu wjazdu na przejeździe kolejowym za sygnalizator przy sygnale czerwonym i spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Reklama

Odpowie przed sądem. Za pierwsze grozi mandat 2 tys. zł.

 

fot. KPP Jarosław 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości