Policjantom komisariatu w Radymnie udało się ustalić kierującego bmw, który wjechał na przejazd przy zakazującej tego manewru sygnalizacji świetlnej i opadających rogatkach.
28 lipca br., przed godz. 6, w Ostrowie świadek zauważył SUVa pomiędzy opuszczonymi z obu stron półzaporami.
Zgłosił policji, że maszynista zmuszony był do gwałtownego hamowania, aby zatrzymać maszynę w rejonie przejazdu kolejowego. Po chwili kierujący bmw ominął rogatki i odjechał w nieznanym kierunku.
Nieuważny kierowca nie miał jednak wiele szczęścia. Zdarzeniw uwieczniło nagranie monitoringu, więc ustalenie sprawcy było tylko kwestią czasu.
Okazało się, że bmw prowadził 67-letni mieszkaniec gminy Radymno. Usłyszał już zarzuty naruszenia zakazu wjazdu na przejeździe kolejowym za sygnalizator przy sygnale czerwonym i spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Odpowie przed sądem. Za pierwsze grozi mandat 2 tys. zł.

fot. KPP Jarosław
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze