Duże utrudnienia w ruchu miały miejsce wczoraj, 8 marca, od około godz. 11.15 na drodze ekspresowej S19 w Terliczce.
Mundurowi podają, że 62-letni kierowca dostawczego fiata z lawetą, na której przewoził opla, z niewyjaśnionych przyczyn wjechał w barierki rozdzielające pasy jezdni.
Laweta się przewróciła, a opel spadł na jezdnię. Kierujący trafił do szpitala.
Dwa pasy ruchu w kierunku Lublina były wyłączone z ruchu, kierujący korzystali z pasa awaryjnego. Na miejscu pracowali policjanci i ekipa wypadkowa rzeszowskiej drogówki.
Utrudnienia trwały do późnego popołudnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze