Reklama

Kierujący busem z lawetą wjechał w barierki rozdzielające pasy jezdni

Duże utrudnienia w ruchu miały miejsce wczoraj, 8 marca, od około godz. 11.15 na drodze ekspresowej S19 w Terliczce.

Mundurowi podają, że 62-letni kierowca dostawczego fiata z lawetą, na której przewoził opla, z niewyjaśnionych przyczyn wjechał w barierki rozdzielające pasy jezdni.

Laweta się przewróciła, a opel spadł na jezdnię. Kierujący trafił do szpitala.  

Dwa pasy ruchu w kierunku Lublina były wyłączone z ruchu, kierujący korzystali z pasa awaryjnego. Na miejscu pracowali policjanci i ekipa wypadkowa rzeszowskiej drogówki.

Utrudnienia trwały do późnego popołudnia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości