Reklama

Kierujący stracił prawko, a rowerzyści słono zapłacą za jazdę na podwójnym gazie

W poniedziałek, 10 października, policjanci z lubaczowskiej drogówki w Wielkich Oczach zatrzymali do kontroli rowerzystę, którego styl jazdy budził niepokój. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że w organizmie 58-letniego mieszkańca tej miejscowości jest niemal promil alkoholu.

Mężczyzna będzie musiał uiścić mandat karny w wysokości 2,5 tys. zł.

Kilka godzin później w Nowej Grobli kolejny rowerzysta – tym razem 62-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego – również wydmuchał ponad promil alkoholu. Dodatkowo funkcjonariusze zarejestrowali dwa wykroczenia. W sumie mężczyzna otrzymał 3 mandaty na łączną kwotę 3 tys. zł.

Po g. 20 w Wólce Krowickiej funkcjonariusze odczytali na laserowym mierniku prędkość 106 km/h. Właśnie tyle, przy ograniczeniu do 50km/h, miał na liczniku kierujący mazdą 30-letni obywatel Ukrainy. Pożegnał się z prawem jazdy na okres 3 miesięcy i otrzymał mandat w wysokości 1,5 tys. zł.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama