Reklama

Kino letnie w Dinozekolandii w Radymnie

22/07/2015 14:33

Wspólna pasja i ciężka praca są efektem powstania w 2011 roku Centrum Rozrywki „ Dinozekolandia” w Radymnie. To rodzinne przedsięwzięcie Państwa Waniów z Radymna, dziś jest rozpoznawalne nie tylko na Podkarpaciu, a to wszystko za sprawą modelów odwzorowujących rzeczywiste rozmiary dinozaurów. Oprócz parku z prehistorycznymi gadami można także w okresie wakacji w każdą środę i sobotę obejrzeć film pod chmurką.

– To widzowie wybierają film, który chcą obejrzeć głosując na najlepszy na fanpage dinozekolandii na facebooku. Do wyboru głównie komedie, ale można znaleźć coś bardziej poważnego. Dla miłośników kina leżaki, popcorn, a także gorąca kukurydza. Wstęp oczywiście wolny. Seanse rozpoczynają się około godziny 21.30 – mówi Mateusz Wanio właściciel Dinozekolandii.


Właściciele mają dla Was specjalną niespodziankę! Dla pierwszych 10 osób, które zadzwonią do redakcji Życia Podkarpackiego z hasłem „Dinozekolandia”, otrzymują 1 darmowe wejście do Centrum Rozrywki „Dinozekolandia” w Radymnie.

Monika Maj
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama