Wspólna pasja i ciężka praca są efektem powstania w 2011 roku Centrum Rozrywki „ Dinozekolandia” w Radymnie. To rodzinne przedsięwzięcie Państwa Waniów z Radymna, dziś jest rozpoznawalne nie tylko na Podkarpaciu, a to wszystko za sprawą modelów odwzorowujących rzeczywiste rozmiary dinozaurów. Oprócz parku z prehistorycznymi gadami można także w okresie wakacji w każdą środę i sobotę obejrzeć film pod chmurką.
– To widzowie wybierają film, który chcą obejrzeć głosując na najlepszy na fanpage dinozekolandii na facebooku. Do wyboru głównie komedie, ale można znaleźć coś bardziej poważnego. Dla miłośników kina leżaki, popcorn, a także gorąca kukurydza. Wstęp oczywiście wolny. Seanse rozpoczynają się około godziny 21.30 – mówi Mateusz Wanio właściciel Dinozekolandii.
| Właściciele mają dla Was specjalną niespodziankę! Dla pierwszych 10 osób, które zadzwonią do redakcji Życia Podkarpackiego z hasłem „Dinozekolandia”, otrzymują 1 darmowe wejście do Centrum Rozrywki „Dinozekolandia” w Radymnie. |
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze