Reklama

Kładka PKP nie dla mam z wózkiem

25/10/2015 07:36

– Kładka nad torami przy PKP nie daje możliwości przejechania nią dziecięcym wózkiem . Nie ma w okolicy żadnego innego przejścia, żeby móc się dostać na drugą stronę. Sama nie dałabym rady przenieść wózka przez kładkę, dlatego zawsze ktoś musi wyjść i mi pomóc. To nie koniec problemów, schodów jest bardzo dużo i nietrudno o potknięcie, więc samo przenoszenie także jest niebezpieczne. Można by było przejść dołem, po torach, ale wiadomo, to zabronione i w dodatku karalne. Zostaje jeszcze podróż dookoła, która zajmuje 25 –30 minut. To przykra sprawa, bo przy każdym wyjściu z dzieckiem muszę wygospodarować więcej czasu, który pochłonie mi ominięcie torów albo liczyć na pomoc innych. Wszyscy szukają udogodnień, a szkoda, że nikt nie pomyślał o ułatwieniu życia mamom lub niepełnosprawnym.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama