Szkoła Tańca „A-Z” w Przemyślu, Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca oraz Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek” zapraszają na Przemyską Galę Taneczną – XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”.
Impreza odbędzie się 16 października, w hali POSiR. Podzielona jest na 4 bloki, rozpoczynające się w g. 9, 11.30, 15 i 18.30. Sportowo rywalizować będą i dzieci, i dorośli. Zapraszamy do podziwiania tanecznego kunsztu i kibicowania. Dla naszych Czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia na Przemyską Galę Taneczną. By je zdobyć, wystarczy zadzwonić do naszej redakcji w czwartek, 14 października, o g. 13 pod numer tel. 16 670 22 00 w. 10.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze