Reklama

Klub seniora już działa

16/03/2020 08:45

W Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie, zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami, rozpoczął działalność klub seniora.

Miejsce otwierano z dużą dozą satysfakcji, podkreślając znaczenie inicjatyw skierowanych do seniorów w sytuacji gwałtownego starzenia się społeczeństwa. Klub seniora otwierali[paywall] marszałek Anna Huk, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Małgorzata Dankowska oraz burmistrz Mieczysław Piziurny – wszyscy zachęcali do korzystania z oferty zajęć przygotowanej przez pracowników MOK. A ta jest całkiem bogata. W programie spotkań klubu odbywających się w poniedziałki, środy i piątki, w godzinach 11 – 15.30, znajdą się m.in.: zajęcia kulinarne, taneczne, komputerowe, gimnastyka ciała i umysłu, warsztaty rękodzielnicze, wyjazdy, pikniki i imprezy okolicznościowe. Co istotne formuła klubu ma charakter otwarty, w zajęciach może uczestniczyć każda chętna, a przy tym nieaktywna zawodowo osoba, która spełnia kryterium wieku (ukończyła 60 lat) i jest mieszkańcem Radymna.
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama