Reklama

Kmiecie z parkiem rekreacyjno-sportowym

Budowa parku rekreacyjno-sportowego na osiedlu Kmiecie została zakończona. Niebawem odbędzie się oddanie inwestycji do użytku. Problem w tym, że ze względu na obecną aurę korzystać z niej nie sposób.

Park rekreacyjno-sportowy to jeden z pięciu zwycięskich projektów złożonych do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2016 rok. Zakres robót obejmował wykonanie trzech  stref infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, czyli: strefy siłowni zewnętrznej z zestawem sześciu profesjonalnych urządzeń do ćwiczeń na wolnym powietrzu (steper, orbitek, wyciskanie siedząc, rower, prasa nożna, wioślarz)[paywall], strefy zabaw dla dzieci i młodzieży z kolejnymi sześcioma urządzeniami: karuzelą pionową z trzema siedziskami, huśtawką, huśtawką potrójną, pomostem ruchomym, zestawem zabawowym i kwadratem wielofunkcyjnym oraz strefy sportu i rekreacji (wykonanej w nawierzchni poliuruetanowej) z trzema urządzeniami: stołem z piłkarzykami, stolikiem do gry w szachy i chińczyka z czterema siedziskami oraz stołem pingpongowym. Obok wspomnianych urządzeń powstała także mała architektura, czyli: stojaki rowerowe, kosze na śmieci, tablica informacyjna oraz ławki. Całość wykończona została ciągami pieszymi, wykonanymi z kostki betonowej. Łączny koszt robót budowlanych to 341 tys. 544 zł brutto, a wykonawcą była firma  „APIS” Jadwigi Oziębło z Jarosławia.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    z Kmieci rodem - niezalogowany 2016-12-02 22:43:57

    Byłem tam i zastanowił mnie ów stół z piłkarzykami. Daję mu 2, no może trzy tygodnie istnienia w stanie nienaruszonym a potem to jeno trzask łamanych rękojeści od piłkarzyków da się słyszeć w okolicy. No i jeszcze te daszki na śmietnikach, które jakby zapraszały tutejszych dresiarzy: "dognij mnie do końca, pokaż żeś jest strongman":)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sąsiad - niezalogowany 2016-12-05 10:36:53

    Brawo !!! W końcu na naszym osiedlu coś się zaczyna ruszać od momentu kiedy młodzi wzięli sprawy w swoje ręce.  Mam nadzieję, że niedługo stanie się tak w przypadku Rady Miasta i Prezydenta. Stawiajmy na młodych !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2016-12-06 18:22:45

    Zapomnianao o podstawach , drążkach do podciąganiach i drabinkach do ćwiczeń . Kto zapomniał , że na Kmieciach mieszka też młodzież i dorośli . A wystarczyła by szlifierka i kubeł farby aby odświeżyć drabinką i dwa drążki , które rdzewieją od lat nieopodal , które są resztkami ścieżki zdrowia no ale zapewne nie było tego w planach i procedury ni pozwalały na zakup kubła farby . Tak jak zapewne procedury nie pozwalają aby co roku przy tych drabinkach wykosić 5 metrów kwadratowych trawy .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości