Budowa parku rekreacyjno-sportowego na osiedlu Kmiecie została zakończona. Niebawem odbędzie się oddanie inwestycji do użytku. Problem w tym, że ze względu na obecną aurę korzystać z niej nie sposób.
Park rekreacyjno-sportowy to jeden z pięciu zwycięskich projektów złożonych do Budżetu Obywatelskiego Miasta Przemyśla na 2016 rok. Zakres robót obejmował wykonanie trzech stref infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, czyli: strefy siłowni zewnętrznej z zestawem sześciu profesjonalnych urządzeń do ćwiczeń na wolnym powietrzu (steper, orbitek, wyciskanie siedząc, rower, prasa nożna, wioślarz)[paywall], strefy zabaw dla dzieci i młodzieży z kolejnymi sześcioma urządzeniami: karuzelą pionową z trzema siedziskami, huśtawką, huśtawką potrójną, pomostem ruchomym, zestawem zabawowym i kwadratem wielofunkcyjnym oraz strefy sportu i rekreacji (wykonanej w nawierzchni poliuruetanowej) z trzema urządzeniami: stołem z piłkarzykami, stolikiem do gry w szachy i chińczyka z czterema siedziskami oraz stołem pingpongowym. Obok wspomnianych urządzeń powstała także mała architektura, czyli: stojaki rowerowe, kosze na śmieci, tablica informacyjna oraz ławki. Całość wykończona została ciągami pieszymi, wykonanymi z kostki betonowej. Łączny koszt robót budowlanych to 341 tys. 544 zł brutto, a wykonawcą była firma „APIS” Jadwigi Oziębło z Jarosławia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Byłem tam i zastanowił mnie ów stół z piłkarzykami. Daję mu 2, no może trzy tygodnie istnienia w stanie nienaruszonym a potem to jeno trzask łamanych rękojeści od piłkarzyków da się słyszeć w okolicy. No i jeszcze te daszki na śmietnikach, które jakby zapraszały tutejszych dresiarzy: "dognij mnie do końca, pokaż żeś jest strongman":)
Brawo !!! W końcu na naszym osiedlu coś się zaczyna ruszać od momentu kiedy młodzi wzięli sprawy w swoje ręce. Mam nadzieję, że niedługo stanie się tak w przypadku Rady Miasta i Prezydenta. Stawiajmy na młodych !!!
Zapomnianao o podstawach , drążkach do podciąganiach i drabinkach do ćwiczeń . Kto zapomniał , że na Kmieciach mieszka też młodzież i dorośli . A wystarczyła by szlifierka i kubeł farby aby odświeżyć drabinką i dwa drążki , które rdzewieją od lat nieopodal , które są resztkami ścieżki zdrowia no ale zapewne nie było tego w planach i procedury ni pozwalały na zakup kubła farby . Tak jak zapewne procedury nie pozwalają aby co roku przy tych drabinkach wykosić 5 metrów kwadratowych trawy .
Byłem tam i zastanowił mnie ów stół z piłkarzykami. Daję mu 2, no może trzy tygodnie istnienia w stanie nienaruszonym a potem to jeno trzask łamanych rękojeści od piłkarzyków da się słyszeć w okolicy. No i jeszcze te daszki na śmietnikach, które jakby zapraszały tutejszych dresiarzy: "dognij mnie do końca, pokaż żeś jest strongman":)
Brawo !!! W końcu na naszym osiedlu coś się zaczyna ruszać od momentu kiedy młodzi wzięli sprawy w swoje ręce. Mam nadzieję, że niedługo stanie się tak w przypadku Rady Miasta i Prezydenta. Stawiajmy na młodych !!!
Zapomnianao o podstawach , drążkach do podciąganiach i drabinkach do ćwiczeń . Kto zapomniał , że na Kmieciach mieszka też młodzież i dorośli . A wystarczyła by szlifierka i kubeł farby aby odświeżyć drabinką i dwa drążki , które rdzewieją od lat nieopodal , które są resztkami ścieżki zdrowia no ale zapewne nie było tego w planach i procedury ni pozwalały na zakup kubła farby . Tak jak zapewne procedury nie pozwalają aby co roku przy tych drabinkach wykosić 5 metrów kwadratowych trawy .