Na pokazy sportowe, sztuczne ognie i wspólną biesiadę dla małych i dużych zaprasza już jutro, 29 bm., zarząd osiedla Kmiecie.
Początek roku szkolnego tuż-tuż, pora zatem na doroczne „Pożegnanie lata” z osiedlem Kmiecie. Organizatorzy zadbali, aby na pikniku integracyjnym nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych, jak zawsze pojawią się dmuchańce, będzie też malowanie buziek, gratkę stanowić będą konne przejażdżki. Rozegrany zostanie konkurs rzutów karnych, będą pokazy treningu TRX i wozów strażackich. Po południu zebrani zasiądą wspólnie przy ognisku, by raczyć się pieczonymi kiełbaskami. Noc rozświetli pokaz sztucznych ogni, które będzie można podziwiać przy dźwiękach serwowanych przez DJa.
Start o godzinie 14, przy plaży miejskiej, na boisku piłki nożnej. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze