Już po raz dwunasty w Zespole Szkół w Urzejowicach odbył się wieczór kolęd i pastorałek.
Co roku, w ostatnią sobotę przed feriami, przy blasku choinkowych światełek uczniowie prezentują najpiękniejsze polskie kolędy. Tegoroczne kolędowanie zgromadziło liczną widownię. Nie zabrakło rodziców, dziadków i miłośników tej dorocznej imprezy. Gościem specjalnym wieczoru był folklorystyczny zespół ludowy Folk Band z Łętowni koło Nowej Sarzyny – zdobywca wielu nagród, m.in. wyróżnienia na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze