Reklama

Kolejka tworzona przez automat vs. rzeczywista kolejka

04/06/2016 07:28

– W przeworskim ZUS-ie należy pobrać numerek z automatu, aby stanąć w kolejce. Ostatnio, gdy czekałam na swoją kolej do jednego ze stanowisk, co kilka minut zmieniały się numerki i po półgodzinnym oczekiwaniu wyświetlił się mój. Kiedy podeszłam do stanowiska, okazało się, że znajduje się przy nim osoba z dużo niższym numerkiem. Wokół siedzieli inni ludzie, którzy także nie zostali jeszcze obsłużeni. Tablica co kilka minut wskazuje, kto może podejść do danego okienka, z tym, że w rzeczywistości kolejka idzie swoim tempem, a nie tym wskazanym przez numerację. W innych urzędach, w których korzystałam z automatu, następny numerek wyświetlał się dopiero wtedy, kiedy poprzednia osoba odchodziła od okienka. Wtedy człowiek wie, ile naprawdę osób jest przed nim, w jakim czasie kolejka posuwa się do przodu. Może wyjść załatwić sobie inną sprawę i wrócić później. Tutaj rozwiązanie z automatem wprowadza ludzi w błąd. Kiedy wydaje nam się, że nadeszła nasza pora, okazuje się, że oczekujących jest w

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama