Trwająca modernizacja płyty jarosławskiego Rynku wymogła kolejną zmianę organizacji ruchu w jego okolicach.
Od piątku 29 maja obowiązuje zakaz wjazdu na odcinek dwukierunkowy Placu Świętego Michała (dojazd do hali targowej) z wyłączeniem mieszkańców, zaopatrzenia i służb. Ul. Spytka jest jednokierunkowa na odcinku od Rynku do ul. Ordynackiej zaś dwukierunkowa na odcinku od ul. Ordynackiej do ul. Pełkińskiej . Ponadto przejazd na odcinku Rynku od ul. Opolskiej do ul. Ostrogskich jest jednokierunkowy, od ul. Ostrogskich do ul. Sobieskiego ruch odbywa się dwukierunkowo. Wreszcie po zmianach ul. Sobieskiego można poruszać się w obu kierunkach. Warto uważać na nowe oznakowanie i stosować się do wyznaczonych traktów komunikacyjnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze