Aleja Gwiazd w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 3 wzbogaciła się o kolejne 3 portrety aktorów. Oczywiście zawiesili je sami bohaterowie.
Tym razem Aleję Gwiazd odwiedzili: Artur Dziurman, Dariusz Gnatowski i Michał Pietrzak. Uczniowie przywitali gości własnoręcznie zrobionymi prezentami, a aktorzy byli zaskoczeni dużą frekwencją, ponieważ spotkanie odbyło się w niedzielę, a więc w dzień wolny od zajęć.
Goście odpowiadali na standardowe już pytania uczniów, np. o to, czy łatwiej jest grać w filmie czy teatrze i jak im się razem pracuje. Aktorzy opowiadali także o tajnikach tego zawodu. Zdradzili co trzeba zrobić, aby rozpłakać się „na zawołanie” oraz jak zachowywać się przed kamerą. Zwieńczeniem było pamiątkowe wspólne zdjęcie, po czym aktorzy zawiesili swoje zdjęcia w Ali Gwiazd.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Super