W Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli odbyła się kolejna edycja Przemyskich Targów Pracy, które tradycyjnie organizuje Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy w Przemyślu. Dwudziestu wystawców różnych branż, w tym służb mundurowych, informowało chętnych o możliwościach zatrudnienia i charakterze pracy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Patologia nie szuka pracy ona ma swoje +.
a ty musisz pracować i kto jest tu głupkiem...
Miasto i region o wyjątkowo niskim poziomie wykształcenia.Z miast prezydenckich ostatnie miejsce w kraju. Wyprzedzają nas takie potęgi w wykształceniu mieszkańców jak Suwałki i Łomża.I tutaj organizują co można nazwać targami godzących się na niewolników a nie targami pracy.Powalające stawki uposażenia już zbliżone do wynagrodzeń w sąsiednim kraju.
Tu nie trzeba targów pracy za kolejną kasę tylko zakładów
Patologia nie szuka pracy ona ma swoje +.
a ty musisz pracować i kto jest tu głupkiem...
Miasto i region o wyjątkowo niskim poziomie wykształcenia.Z miast prezydenckich ostatnie miejsce w kraju. Wyprzedzają nas takie potęgi w wykształceniu mieszkańców jak Suwałki i Łomża.I tutaj organizują co można nazwać targami godzących się na niewolników a nie targami pracy.Powalające stawki uposażenia już zbliżone do wynagrodzeń w sąsiednim kraju.