Aż 57 nowo przyjętych kandydatów odbywa szkolenie, by jak następnie zasilić 20 Przemyską Brygadę Obrony Terytorialnej. Ich wachlarz życiowych i zawodowych doświadczeń jest szeroki. Cieszy fakt, że wśród rekrutów coraz lepiej czują się panie.
Too już kolejne wcielenie rekrutów w bieżącym roku. Z pewnością nie ostatnie, bo brygada już teraz prowadzi rekrutację na planowaną w maju kolejną inkluzję.
Wśród 57 nowych kandydatów znajdują się zarówno osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności ze służbą i mundurem, byli żołnierze, osoby uczące się, a nawet duchowny.
Również kobiety coraz śmielej wstępują w szranki terytorialsów. Liczba kobiet w 20 Przemyskiej Brygadzie Terytorialnej przekroczyła już 25 procent.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W Polsce nie ma bezrobocia ! A to są Ci ludzie , którzy w ofertach biura pracy mogą przebierać jak w ulęgałkach i wybrali , wojsko -to zawsze było nasze marzenie
Proszę o wytłumaczenie dlaczego " cieszy fakt że wśród rekrutów coraz lepiej czuja się panie" ?Czy to że w PBOT liczba pań przekroczyła 25 % jest powodem radości, satysfakcji , / ? / , jeśli tak to kto się raduje i kto ma satysfakcję? Matki tych pań, siostry,bracia ,mężowie czy dzieci?Osobiście oceniam fakt służby tych pań jako nieporozumienie i wręcz porażkę naszego państwa, głównie biorąc pod uwagę ewentualność konfliktu zbrojnego w którym mam nadzieję ze nie ale może przyjść czas i to stosunkowo niedługo naszego udziału.
to pierwsi ochotnicy na front za wolna ukrainu!!!!! hurrraaaa!!!
W Polsce nie ma bezrobocia ! A to są Ci ludzie , którzy w ofertach biura pracy mogą przebierać jak w ulęgałkach i wybrali , wojsko -to zawsze było nasze marzenie
Proszę o wytłumaczenie dlaczego " cieszy fakt że wśród rekrutów coraz lepiej czuja się panie" ?Czy to że w PBOT liczba pań przekroczyła 25 % jest powodem radości, satysfakcji , / ? / , jeśli tak to kto się raduje i kto ma satysfakcję? Matki tych pań, siostry,bracia ,mężowie czy dzieci?Osobiście oceniam fakt służby tych pań jako nieporozumienie i wręcz porażkę naszego państwa, głównie biorąc pod uwagę ewentualność konfliktu zbrojnego w którym mam nadzieję ze nie ale może przyjść czas i to stosunkowo niedługo naszego udziału.
to pierwsi ochotnicy na front za wolna ukrainu!!!!! hurrraaaa!!!