Do zatrzymania 2 kierujących, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dozwoloną prędkość, doszło we wtorek, 5 września, w Torkach. Z prawkiem pożegnali się 26- latek i 21-latka z powiatu przemyskiego.
Kierowca mazdy w obszarze zabudowanym, gdzie dozwolona prędkość wynosi 50 km/h, jechał z prędkością 111 km/h. Oprócz konieczności oddania dokumentu prawa jazdy, został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. zł i 14 punktami karnymi. Kobieta jadąca citroenem popełniła tzw. drogową recydywę i za jazdę z prędkością 106 km/h otrzymała mandat opiewający na kwotę 3 tys. zł oraz 13 punktów karnych. Na 3 miesiące pożegnała się też z prawkiem.
„Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego –- bezpiecznie dojechać do celu” – przekazuje przemyska komenda.
Reklama
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze