Reklama

Kolejni pożegnali się z prawkiem. Tym razem w Torkach

Do zatrzymania 2 kierujących, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dozwoloną prędkość, doszło we wtorek, 5 września, w Torkach. Z prawkiem pożegnali się 26- latek i 21-latka z powiatu przemyskiego.

Kierowca mazdy w obszarze zabudowanym, gdzie dozwolona prędkość wynosi 50 km/h, jechał z prędkością 111 km/h. Oprócz konieczności oddania dokumentu prawa jazdy, został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. zł i 14 punktami karnymi. Kobieta jadąca citroenem popełniła tzw. drogową recydywę i za jazdę z prędkością 106 km/h otrzymała mandat opiewający na kwotę 3 tys. zł oraz 13 punktów karnych. Na 3 miesiące pożegnała się też z prawkiem.

 

„Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego –- bezpiecznie dojechać do celu” – przekazuje przemyska komenda.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości