Reklama

Kolejny pijany, kolejny z zakazem

W niedzielę, 11 czerwca, sieniawscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Okazało się, że 35-latek posiadał również zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło po g. 12 w Majdanie Sieniawskim. Tor jazdy osobowego opla wskazywał, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Podejrzenia mundurowych okazały się słuszne i 35-letni mieszkaniec gminy Adamówka wydmuchał prawie 3 promile. Po sprawdzeniu go w policyjnych bazach okazało się również, że ciążył na nim sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości