W niedzielę, 11 czerwca, sieniawscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Okazało się, że 35-latek posiadał również zakaz prowadzenia pojazdów.
Do zdarzenia doszło po g. 12 w Majdanie Sieniawskim. Tor jazdy osobowego opla wskazywał, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu.
Podejrzenia mundurowych okazały się słuszne i 35-letni mieszkaniec gminy Adamówka wydmuchał prawie 3 promile. Po sprawdzeniu go w policyjnych bazach okazało się również, że ciążył na nim sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze