Reklama

Kolejny spektakl w krasiczyńskim zamku

W sobotę, 7 sierpnia, o godzinie 20, na dziedzińcu zamku w Krasiczynie odbędzie się spektakl teatralny „Napis”.

Przedstawienie wyreżyserowane według współczesnego francuskiego dramaturga Geralda Silbleyrasa przybliżą publiczności aktorzy Krakowskiej Sceny Klasycznej.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Zapraszamy, polecamy!


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama