W sobotę, 7 sierpnia, o godzinie 20, na dziedzińcu zamku w Krasiczynie odbędzie się spektakl teatralny „Napis”.
Przedstawienie wyreżyserowane według współczesnego francuskiego dramaturga Geralda Silbleyrasa przybliżą publiczności aktorzy Krakowskiej Sceny Klasycznej.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Zapraszamy, polecamy!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze