Reklama

Kolejny wyjazdowy popis lidera IV ligi

Żadnych problemów z zainkasowaniem kolejnego kompletu punktów nie miał dzisiejszego (17 maja br.) południa lider IV-ligowej tabeli Polonia Przemyśl.

Podopieczni grającego trenera Pawła Załogi mierzyli się z groźnym rywalem, bo wzmocnionym w przerwie zimowej Strumykiem Malawa. Groźnym z dwóch powodów. Naprawdę niezłej formy na wiosnę, bo malawianie – obok Wisłoka Wiśniowa – punktują bardzo regularnie oraz specyficznego, bardzo wąskiego boiska w tej podrzeszowskiej miejscowości, na co narzeka niejedna ekipa. Poloniści nie mieli jednak z tym większego problemu. Przez ponad pół godziny gry dali się „wyszumieć” gospodarzom, by w końcówce I połowy przycisnąć, czego efektem było inauguracyjne w tym spotkaniu trafienie Mateusza Wanata w 42. min. Całą sprawę przemyślanie załatwili w ciągu 4 minut. Między 69. a 73. min na listę strzelców wpisali się dwaj defensorzy: Bartłomiej Jaroch (69.) i Paweł Załoga (73.). Zrezygnowanych piłkarzy Strumyka dobił w 83. min Łukasz Tabisz, dla którego było to pierwsze trafienie w barwach Polonii.
Warto dodać, że wczoraj (16 maja br.) bardzo cenną wygraną z Jasła wywiózł beniaminek ze Skłoszowa. Zespół kierowany przez Rajmunda Gorczycę wygrał z Czarnymi 1910 2:0, a obie bramki były dziełem Mateusza Buczkowskiego (9. i 85. min).

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama