Reklama

Kolejny znakomity występ Oli Makar

W Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Podkarpacia seniorów. Kolejny znakomity występ zapisała na swoim koncie niezwykle utalentowana zawodniczka Nurtu Przemyśl, podopieczna Zdzisława Bodnara, Aleksandra Makar.

Ola zdobyła dwa medale. Srebrny krążek w grze mieszanej, grając w duecie z Szymonem Sporkiem z KSTS-u Krosno, zaś brązowy w grze podwójnej, występując w parze z Kingą Hawro z Kolpinga Jarosław. W grze pojedynczej A. Makar już w pierwszym meczu trafiła na wielokrotną medalistkę mistrzostw Polski, reprezentującą KTS Tarnobrzeg Kingę Stefańską. Po przegranej partii, wygrała wszystkie kolejne mecze, zajmując ostatecznie 6. miejsce.

Wojciech Dębski wygrał 3 GPP żaków

Młody zawodnik Nurtu Przemyśl, podopieczny trenera Zdzisława Bodnara (z lewej), Wojciech Dębski (w środku) wygrał 3. Grand Prix Podkarpacia żaków. Fot. zbiory własne

Reklama

17 lutego br. w Tarnobrzegu odbyło się 3 Grand Prix Podkarpacia żaków. Znakomicie zaprezentował się w nim zawodnik Nurtu Wojciech Dębski, który wygrał pewnie całe zawody, tracąc po drodze tylko jednego seta. W fazie grupowej pokonał kolejno 2:0 Antoniego Puzio (KTS Tarnobrzeg) oraz 2:0 Jana Chamerskiego (KTS Tarnobrzeg).

W turnieju głównym, w 2. rundzie wygrał 3:0 z Igorem Szkołą (UKS ATS Tyczyn), następnie w ćwierćfinale zwyciężył 3:0 z Antonim Pośko (ATS Bingo Ropczyce). W półfinale odniósł kolejne pewno zwycięstwo 3:0 z Bartoszem Rakiem ( UKS ATS Tyczyn). W finale zaś 3:1 pokonał zawodnika KU AZS Politechnika Rzeszów – Artema Szyszkina.

Reklama

Dzięki tej wygranej W. Dębski zakwalifikował się bez eliminacji do 3 Grand Prix Polski Żaków, które odbędzie się od 8 do 10 marca br. w Ostródzie.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/02/2024 08:01
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama