Do zdarzenia doszło wczoraj rano, koło godz. 7, na skrzyżowaniu ulicy Granicznej z Cichą.
Ekipa wypadkowa rzeszowskiej drogówki na miejscu ustaliła, że 24-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, który jechał seatem, na skrzyżowaniu ulic Granicznej z Cichą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej audi, 22-letniej mieszkance powiatu przemyskiego.
Wtedy audi najechało na mazdę, którą kierowała 50-letnia mieszkanka Rzeszowa.
Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 1500 zł, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.
Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze