Reklama

Kolizja 3 samochodów na skrzyżowaniu

Do zdarzenia doszło wczoraj rano, koło godz. 7, na skrzyżowaniu ulicy Granicznej z Cichą.


Ekipa wypadkowa rzeszowskiej drogówki na miejscu ustaliła, że 24-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, który jechał seatem, na skrzyżowaniu ulic Granicznej z Cichą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej audi, 22-letniej mieszkance powiatu przemyskiego.

Wtedy audi najechało na mazdę, którą kierowała 50-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 1500 zł, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych. 

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama