To nie sprawca, a pokrzywdzony w kolizji w Chłopicach był pod wpływem alkoholu. Kierował samochodem, mając prawie 3 promile...
Funkcjonariusze jarosławskiej „drogówki” zostali wezwani do kolizji drogowej, do której doszło popołudniu (16 czerwca br.) w Chłopicach. Jak wynikało z ustaleń policjantów, kierujący audi 19-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, podczas cofania, doprowadził do zderzenia z pojazdem znajdującym się za nim. Ku zaskoczeniu sprawcy kolizji, kierujący renaultem uciekł z miejsca zdarzenia. 19-latek z audi, pojechał za pokrzywdzonym i wskazał policjantom posesję, na której znajdował się uszkodzony w wyniku kolizji pojazd oraz kierujący nim mężczyzna.
37-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego poddano badaniu na stan trzeźwości. Alkomat wskazał, że miał w organizmie 2,62 promila. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawień do kierowania pojazdami. Trafił do aresztu, gdzie usłyszał zarzuty. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości sprawcy grozi kara do 2 lat pozbawiania wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze