Reklama

Kolizja w Chłopicach. „Pokrzywdzony” miał prawie 3 promile

To nie sprawca, a pokrzywdzony w kolizji w Chłopicach był pod wpływem alkoholu. Kierował samochodem, mając prawie 3 promile...

Funkcjonariusze jarosławskiej „drogówki” zostali wezwani do kolizji drogowej, do której doszło popołudniu (16 czerwca br.) w Chłopicach. Jak wynikało z ustaleń policjantów, kierujący audi 19-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, podczas cofania, doprowadził do zderzenia z pojazdem znajdującym się za nim. Ku zaskoczeniu sprawcy kolizji, kierujący renaultem uciekł z miejsca zdarzenia. 19-latek z audi, pojechał za pokrzywdzonym i wskazał policjantom posesję, na której znajdował się uszkodzony w wyniku kolizji pojazd oraz kierujący nim mężczyzna.

37-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego poddano badaniu na stan trzeźwości. Alkomat wskazał, że miał w organizmie 2,62 promila. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawień do kierowania pojazdami. Trafił do aresztu, gdzie usłyszał zarzuty. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości sprawcy grozi kara do 2 lat pozbawiania wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama