Reklama

Komorę do transportu osób zarażonych chorobą wysoce zakaźną (tzw. biobag) oraz dwa namioty pneumatyczne dla ratowników PCK

06/12/2014 12:16

Sprzęt będzie pozostawał do dyspozycji Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu.

Biobag kosztował 26 tys. zł. Został zakupiony z rezerwy wojewody podkarpackiego. – Choroby zakaźne to nie tylko ebola, ale również inne i są one naprawdę bardzo niebezpieczne – mówiła podczas przekazania sprzętu wojewoda Małgorzata Chomycz-Śmigielska. 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości