Reklama

Komornik ściga kobietę za długi jej ojca

07/02/2015 09:26

W lipcu ubiegłego roku pisaliśmy o przypadku uciążliwego lokatora, Stanisława S., który zdewastował mieszkanie w parterowym domku przy ulicy Kasprowicza i zrobił z niego melinę. – Żyć nie idzie, mając takiego lokatora za ścianą – mówili wtedy inni mieszkańcy tego domu. Pół roku później do redakcji przyszła córka Stanisława, żeby się poskarżyć na to, że komornik ściga ją za długi ojca.

Stanisław S. kiedyś mieszkał z rodziną przy ulicy Franciszkańskiej, ale po rozwodzie został stamtąd eksmitowany i w 2003 roku dostał od miasta przydział na lokal przy Kasprowicza.

Zamieszkał tam z jakąś kobietą i zaczęły się pijaństwa, awantury, interwencje policji. Potem sprowadził inną kobietę i szybko mieszkanie zmieniło się w obskurną melinę. Lokal został zupełnie zdewastowany. Zakład energetyczny odłączył w nim prąd, a ponieważ Stanisław zalegał z opłatami za czynsz, w lutym ubiegłego roku administracja wypowiedziała mu umowę najmu, zaś odzyskaniem długu za zaległy czynsz zajął się komornik.

Reklama


fot.Jacek Szwic
Mieszkanie, które zdewastował Stanisław (fotografia z lipca ubiegłego roku).

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    noi - niezalogowany 2015-02-07 19:17:40

    http://www.youtube.com/watch?v=Lt_TxGQtkpQ&feature=youtube_gdata

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    danusia1958 - niezalogowany 2015-02-21 01:40:32

    PGM jest prowadzone przez  PIS ciekawe dlaczego prezes nie sciga marka kuchcinskiego  PIS specjalnie niszczy ludzi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    danusia1958 - niezalogowany 2015-02-21 02:04:09

    Wszyscy ktorym  prezes pgm  krzysztof majcher swoim balaganiarstwem zrobil krzywde. zjednoczmy sie,walczmy razem a zwyciezymy dosc tych tchorzy nierobow  oto moj numer tel  513124349   prosze o kontakt, ja rowniez 8 lat nie mieszkalam w mieszkaniu a pgm mnie obciazyl  i w dodatku oszukal

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama