Reklama

Kompletnie pijany kierowca sprawcą kolizji na jednym z głównych skrzyżowań w mieście

28-latek już stracił prawo jazdy. Oprócz tego grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i co najmniej 5 tys. grzywny oraz utrata uprawnienia do kierowania pojazdami.

Zasiadający za kierownicą audi młody mężczyzna uderzył w stojące przed nim daewoo tico. Kierująca nim zatrzymała się, widząc, że sygnalizator wskazuje właśnie czerwone światło. Wszystko działo się na skrzyżowaniu Wybrzeża Marszałka Józefa Piłsudskiego z ulicą Jagiellońską. Wezwany do zdarzenia około godziny 8 rano policyjny patrol – jak się okazało – miał do czynienia z kompletnie pijanym kierowcą. 28-latek, który spowodował tę kolizję, wydmuchał na alkomacie blisko 3 promile! W myśl nowych przepisów z miejsca pożegnał z prawem jazdy. Usłyszy też zarzut popełnienia przestępstwa kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, za które kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2. Dodatkowe konsekwencje finansowe nieodpowiedzialnej postawy kierowcy to także: wysoka grzywna i mandat.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości