Za prowadzanie w stanie nietrzeźwości po drodze publicznej pojazdu innego niż mechaniczny grozi kara aresztu lub grzywny.
Policja podaje, że 14 lutego, przed godz. 18, na ul. Zielonej w Ropczycach podczas wymijania doszło do zderzenia zaprzęgu konnego z renault.
Woźnica trafił do szpitala, a badanie wykazało prawie promil alkoholu w jego organizmie.
Trójce pasażerów zaprzęgu i kierującemu renault nic się nie stało. Zwierzę zginęło.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze