97. rocznicę odzyskania niepodległości świętować będą we wtorek, 10 listopada, mieszkańcy Tryńczy.
Uroczystości z tej okazji odbędą się w tutejszej hali sportowo-widowiskowej przy Zespole Szkół im. Jana Kantego, a poprzedzi je msza św. w intencji ojczyzny w miejscowym kościele (g. 17). O g. 18.15 rozpocznie się okolicznościowy koncert z udziałem: Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Tryńczy, wzbogaconej o występ mażoretek z grupy „Finezja”, zespołu śpiewaczego „Dolanie”, zespołu piosenki biesiadnej „Jagiellanie”, grupy „Śpiewające Zośki”, duetu „H&Z” i solistek Jolanty Janas oraz Natalii Jakubiec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze