Reklama

Koncert z okazji Święta Niepodległości

97. rocznicę odzyskania niepodległości świętować będą we wtorek, 10 listopada, mieszkańcy Tryńczy.

Uroczystości z tej okazji odbędą się w tutejszej hali sportowo-widowiskowej przy Zespole Szkół im. Jana Kantego, a poprzedzi je msza św. w intencji ojczyzny w miejscowym kościele (g. 17). O g. 18.15 rozpocznie się okolicznościowy koncert z udziałem: Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Tryńczy, wzbogaconej o występ mażoretek z grupy „Finezja”, zespołu śpiewaczego „Dolanie”, zespołu piosenki biesiadnej „Jagiellanie”, grupy „Śpiewające Zośki”, duetu „H&Z” i solistek Jolanty Janas oraz Natalii Jakubiec.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości