Reklama

Konkurs na najładniejszy ogródek i balkon

05/08/2015 18:42

Do 12 sierpnia br. wydłużony został termin składania zgłoszeń do miejskiego konkursu na najładniejszy przemyski ogródek przydomowy i balkon.

„Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie mieszkańców do dbania o estetykę najbliższego otoczenia” – uzasadniają organizatorzy.
Oceniane będą aranżacje, kompozycje z małą architekturą, dobór roślin i pomysłowość. Warunkiem uczestnictwa w rywalizacji jest wypełnienie karty zgłoszeniowej i złożenie jej w urzędzie miejskim do 12 sierpnia. Szczegóły na stronie internetowej www.przemysl.pl.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ukjhygfd - niezalogowany 2015-08-05 21:43:52

    Proponuję konkurs na najbardziej ohydne podwórko .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości