Do 12 sierpnia br. wydłużony został termin składania zgłoszeń do miejskiego konkursu na najładniejszy przemyski ogródek przydomowy i balkon.
„Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie mieszkańców do dbania o estetykę najbliższego otoczenia” – uzasadniają organizatorzy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Proponuję konkurs na najbardziej ohydne podwórko .
Proponuję konkurs na najbardziej ohydne podwórko .