22 marca br. w siedzibie Fundacji Centrum Edukacji „Baza” w Przemyślu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na przygotowanie pisanki oraz palmy świątecznej. Wzięli w nim udział przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych.
Organizatorem przedsięwzięcia była oczywiście fundacja „Baza”.
– Bardzo się cieszę z tak licznego udziału w zorganizowanym przez nas konkursie. Uczestnicy w przesłanym zaproszeniu do udziału zostali poinformowali, że przygotowane pisanki i palmy zostaną przekazane dla seniorów, osób samotnych, chorych czy też mieszańców Przemyśla. I tak się stało
– powiedział prezes fundacji Łukasz Hamryszczak.
W ramach konkursu zostało przygotowanych ponad 50 świątecznych palm oraz ponad 80 pisanek. Wszystkie prace były wspaniałe, dzieci wykazały się wielką kreatywnością. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze