Reklama

Konkurs na pisankę i palmę wielkanocną [ZDJĘCIA]

22 marca br. w siedzibie Fundacji Centrum Edukacji „Baza” w Przemyślu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na przygotowanie pisanki oraz palmy świątecznej. Wzięli w nim udział przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych.

Organizatorem przedsięwzięcia była oczywiście fundacja „Baza”.

– Bardzo się cieszę z tak licznego udziału w zorganizowanym przez nas konkursie. Uczestnicy w przesłanym zaproszeniu do udziału zostali poinformowali, że przygotowane pisanki i palmy zostaną przekazane dla seniorów, osób samotnych, chorych czy też mieszańców Przemyśla. I tak się stało

– powiedział prezes fundacji Łukasz Hamryszczak.

W ramach konkursu zostało przygotowanych ponad 50 świątecznych palm oraz ponad 80 pisanek. Wszystkie prace były wspaniałe, dzieci wykazały się wielką kreatywnością. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/03/2024 11:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama