Tylko do piątku, 26 stycznia trwa nabór prac plastycznych na konkurs „Bezpieczne ferie na drodze”.
Organizatorzy: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu, Komenda Miejska Policji w Przemyślu i Centrum Kulturalne zachęcają wszystkich uczniów do interpretacji konkursowych.
Rozstrzygnięcie konkursu po feriach!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze