Papierosy różnych marek i alkohol bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli przemyscy policjanci.
Podczas działań funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą podczas dwóch niezależnych od siebie akcji zabezpieczyli łącznie prawie 1350 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz niemal 30 litrów alkoholu. Gdyby towar trafił na rynek, Skarb Państwa zostałby narażony na uszczuplenie w kwocie sięgającej 31 tys. zł.
Najpierw w jednej z przemyskich noclegowni przy ul. Kopernika policjanci zabezpieczyli 619 paczek papierosów różnych marek oraz 29,4 l różnego rodzaju alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Właścicielkę nielegalnego towaru, 51-letnią obywatelkę Ukrainy, zatrzymano. Kilka godzin później na tej samej ulicy ujawniono, że rówieśnik wspomnianej, również z Ukrainy, w 2 workach przenosił 730 paczek papierosów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.co bzdury i co za świetna akcja na biedocie, a wartość tego towaru , rynkowa, to max 16000zł, ale w Przemyślu sami ekonomiści .
Skarb Państwa stracił by około 31 tys zł. A gdy produkty rolnicze trafiają w ilościach TIRowych to nikomu się dupy nie chce ruszyć . Bo na tym traci rolnik, a nie Skarb Państwa.
Jedynym skutecznym sposobem walki z nielegalnym importem alkoholi ,papierosów to dostosowanie naszych cen.
co bzdury i co za świetna akcja na biedocie, a wartość tego towaru , rynkowa, to max 16000zł, ale w Przemyślu sami ekonomiści .
Skarb Państwa stracił by około 31 tys zł. A gdy produkty rolnicze trafiają w ilościach TIRowych to nikomu się dupy nie chce ruszyć . Bo na tym traci rolnik, a nie Skarb Państwa.
Jedynym skutecznym sposobem walki z nielegalnym importem alkoholi ,papierosów to dostosowanie naszych cen.