Reklama

„Konwój biało-czerwony” zawita nad San

Instytut Pamięci Narodowej jest pomysłodawcą i realizatorem projektu pod hasłem „Konwój biało-czerwony”. Ten odwiedzi także Przemyśl.

21 maja br. jednocześnie w kilkunastu miastach w całej Polsce uroczyście została otworzona wystawa plenerowa „Ojcowie Niepodległości”[paywall]. Następnie ekspozycja ma zostać zaprezentowana w wielu ośrodkach na terenie całego kraju. Wystawa jest jednym z najważniejszych projektów IPN, poświęconych upamiętnieniu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na Podkarpaciu „Konwój biało-czerwony” wystartował w Sanoku. Na Rynku będzie gościć do 4 czerwca br. W kolejnych miesiącach wystawa będzie prezentowana na Rynku w Brzozowie i Ustrzykach Dolnych. W sierpniu br. będzie ją można obejrzeć w Solinie, zaś we wrześniu na Rynku w Krośnie. Od jesieni „Konwój biało-czerwony” zagości w Przemyślu, Rzeszowie i Łańcucie.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    młot - niezalogowany 2018-05-19 14:32:04

    @1 maja została w kilkunastu miastach w Polsce została otworzona wystawa.....Moze 21 maja w kilkunastu miastach w Polsce bedzie otwarta wystawa.Kto to pisze?czy w tej Redakcji juz wszyscy maja"czarne podniebienia"????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama