Reklama

„Koralik” przywiózł z Paryża pierwsze miejsce

21/08/2015 19:45

Szczęśliwy okazał się wyjazd do Paryża Zespołu Tanecznego „Koralik”, działającego w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Na odbywającym się tam w dniach 8 –-15 sierpnia międzynarodowym Festiwalu Talentów „Top Art Festival Viva la France” młodzi tancerze spisali się znakomicie i za prezentację dwóch układów tanecznych „Przebudzenie wulkanu” i „Magia Egiptu” otrzymali I miejsce. Choreografię opracowała Dorota Pantuła-Ferlejko, instruktor w Centrum Kulturalnym. W imprezie wzięło udział około 350 uczestników.
Oprócz udziału w konkursie uczestnicy zwiedzali też Paryż. Młodzi przemyślanie zobaczyli m.in. wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, katedrę Notre Dam i Louvre oraz wiele innych znanych miejsc. Dużą atrakcją był całodzienny pobyt w parkach rozrywki: Disneylandzie i Parku Asterixa.
Zespół skorzystał z warsztatów tanecznych, które  prowadzili najlepsi tancerze z Włoch –- Angela Lupa i Michael Valentini.  Podsumowaniem festiwalu był koncert finałowy, który odbył się w przeddzień  wyjazdu „Koralika” do domu.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama