Szczęśliwy okazał się wyjazd do Paryża Zespołu Tanecznego „Koralik”, działającego w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.
Na odbywającym się tam w dniach 8 –-15 sierpnia międzynarodowym Festiwalu Talentów „Top Art Festival Viva la France” młodzi tancerze spisali się znakomicie i za prezentację dwóch układów tanecznych „Przebudzenie wulkanu” i „Magia Egiptu” otrzymali I miejsce. Choreografię opracowała Dorota Pantuła-Ferlejko, instruktor w Centrum Kulturalnym. W imprezie wzięło udział około 350 uczestników.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze