Druga edycja ogólnopolskiego turnieju tańca nowoczesnego Carpatia Dance Challenge za nami! 8 czerwca hala Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. T. Kościuszki była areną zaciętej tanecznej rywalizacji solistów, tanecznych duetów i formacji z różnych zakątków Podkarpacia, ale i dużo odleglejszych miejscowości.
Parkiet tętnił życiem przez 8 godzin, a startującym i obserwującym ich popisy nie brakowało przez ten czas ekscytujących emocji. Taniec jest doskonałym sposobem wyrażania ich za pomocą ruchu, dlatego rywalizujący w różnych kategoriach wiekowych i poziomach zaawansowania dwoili się i troili, by jak najlepiej zaprezentować układy, nad którymi pracowali przez ostatnie tygodnie. Do Muniny zjechali z wielu miejscowości, m.in. z: Jarosławia, Przemyśla, Rzeszowa, Kańczugi, Horyńca-Zdroju, Zaklikowa, Rakszawy, Gościeradowa, Jeżowego, Lublina, Wieliczki, Urzędowa i Janowa Lubelskiego... Naprawdę było co podziwiać, za co należą się gromkie brawa uczestnikom ocenianym przez wymagających jurorów: Agnieszkę Dydo, Pawła Kamińskiego, Dominikę Stachowicz-Kazimierską i Oskara Handermandera. Publiczność miała okazję obejrzeć niezliczoną liczbę wspaniałych, różnorodnych występów i być świadkiem wręczenia blisko 1000 medali i takiej samej liczby dyplomów. Ci, którzy zajęli miejsca na podium, do domu zabrali też pamiątkowe puchary czy statuetki. Na kolejne tak bogate święto tańca organizatorzy – szkoła tańca M-Dance Concept na czele z Magdaleną Gołąb oraz Stowarzyszenie Rozwój Sportowy Jarosławia na czele z Michałem Blokiem – zapraszają już za rok!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze