Zespół Taneczny „Koralik” z Centrum Kulturalnego w Przemyślu brał udział w 10-dniowym Międzynarodowym Festiwalu „Spotkania na Granicy”, który odbywał się w niemieckim mieście Bexbach pod hasłem „Europa krajem bajek”.
„Koralik” zaprezentował się tam w widowisku Śpiąca królewna na podstawie baśni braci Grimm. Przedstawienie w reżyserii i choreografii Doroty Pantuły-Ferlejko obejrzało ponad tysiąc mieszkańców Bexbach i okolic. Kostiumy uszyła[paywall] Anna Cieszkowska, rekwizyty i scenografię wykonały Grażyna Dobrowolska i Halina Paszkowska, a światło opracował Ireneusz Kolaszko. – Widzowie byli oczarowani barwnym spektaklem, pięknymi strojami i umiejętnościami młodych tancerzy, nie zabrakło więc gromkich braw i wielokrotnych bisów. Był to wspaniały sukces naszego zespołu – informuje Jolanta Nowak z Centrum Kulturalnego w Przemyślu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze