Kara 5 lat pozbawienia wolności grozi 58-letniemu mężczyźnie, który we wtorek, 27 lutego zdecydował się „pożyczyć” mercedesa stojącego na jednym z osiedlowych parkingów w Cieszanowie.
Dyżurny lubaczowskiej jednostki został powiadomiony o tym, że z parkingu przy ul. Kościuszki w Cieszanowie, został skradziony samochód marki Mercedes. Na szczęście pojazd odnalazł się bardzo szybko. Sprawca miał udać się nim do sąsiedniego powiatu, wrócić i pozostawić auto na stacji benzynowej.
Mundurowi równie szybko wytypowali mężczyznę, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem i jeszcze tego samego dnia, zapukali do drzwi 58-latka. Co więcej, okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, a w momencie kradzieży był pod wpływem alkoholu.
Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze