25-letni mieszkaniec Jarosławia przejażdżkę jednośladem zapamięta na długo. Jazda hulajnogą z ponad promilem alkoholu w organizmie kosztowała go 2,5 tys. zł.
Dokładnie 1,22 promila alkoholu wydmuchał w niedzielę, 5 listopada przed g. 8 rano, gdy patrolujący ul. Kruhel Pełkiński policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej.
Za kierowanie hulajnogą elektryczną w stanie nietrzeźwości, mieszkaniec Jarosławia został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. zł.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze