7 maja funkcjonariusze Grupy Operacyjno-Interwencyjnej Straży Ochrony Kolei prowadzili działania wymierzone w złodziei. Ich kryptonim to „Infrastruktura”.
– Podczas patrolu w rejonie rampy towarowej zauważyli dwóch mężczyzn, którzy kradli elementy infrastruktury kolejowej. Funkcjonariusze SOK błyskawicznie ujęli na gorącym uczynku dwóch sprawców kradzieży. Jako dowody rzeczowe zabezpieczyli 100 kg skradzionych elementów – mówi rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu.
Sprawcy to 26- i 28-letni przemyślanie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze