Reklama

Kradzione samochody nie wyjechały z Polski

20/01/2019 09:30

Funkcjonariusze Straży Granicznej udaremnili wywiezienie na Ukrainę dwóch kradzionych pojazdów.

Pierwsze z aut zatrzymali funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki Medyce, którzy podczas patrolu w Przemyślu zwrócili uwagę na pozostawiony w nietypowym miejscu ciągnik siodłowy marki Scania. Szybko okazało się, że auto wartości około 90 tysięcy złotych kilka dni wcześniej zostało skradzione na terenie województwa łódzkiego.

Dwie godziny później na przejściu granicznym w Korczowej strażnicy graniczni zatrzymali luksusowego mercedesa, model C220 z 2018 roku, którym podróżował 52-letni obywatel Hiszpanii, który zgłosił się do odprawy na wyjazd z Polski. Z informacji międzynarodowych służb wynikało, że auto pochodzi z hiszpańskiej wypożyczalni i jest poszukiwane przez Interpol.


fot.serwis BiOSG
J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama