Reklama

Krępujący problem

02/09/2024 14:44

– Od kiedy pamiętam, nie ma publicznej toalety dla petentów w Urzędzie Gminy w Orłach, a toaleta, która jest, do niedawna zamykana była na klucz. Od tego roku jest wprawdzie WC na kartę, ale karty mają wyłącznie pracownicy, więc jeśli przyjdzie klient – czy to osoba starsza, czy matka z dzieckiem, które zgłosiło potrzebę – trzeba prosić którąś z pań urzędniczek, żeby wyszła z pokoju, otworzyła toaletę, poczekała i w końcu ją zamknęła, bo karty nie można przekazać petentowi do ręki, żeby po skorzystaniu z WC ją odniósł. Może to błahy problem, jednak dla obu stron sytuacja bywa krępująca. Byłoby łatwiej, gdyby dostęp do toalety był dla petentów swobodny

– komentuje mieszkanka.

Reklama

 

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/09/2024 14:44
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama