Reklama

Krwiodawcy z Horyńca-Zdroju zapraszają do podzielenia się cząstką siebie


Już w najbliższą niedzielę, 14 grudnia, w Horyńcu-Zdroju rusza kolejna odsłona akcji „Oddaj krew – to nie boli!”. Warto się przyłączyć, w ten prosty sposób ratujesz życie innych!


Zbiórka krwi odbędzie się w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13 i potrwa od godziny 9 do 13. „Oddaj krew i podaruj życie! Każda kropla ma wagę złota, może komuś uratować życie lub zdrowie! Nie bądź obojętny!” – apelują organizatorzy – członkowie Stowarzyszenia HDK „Ratownik”, których jak zawsze wspomagać będą: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie Oddział w Zamościu oraz samorząd gminy Horyniec-Zdrój.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat akcji uzyskać można pod numerem tel.: 690 131 317 i adresem e-mail: shdk.ratownik@gmail.com.
Partnerem wydarzenia – oprócz gminy Horyniec-Zdrój -  jest również Nadleśnictwo Lubaczów.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama