Już w najbliższą niedzielę, 14 grudnia, w Horyńcu-Zdroju rusza kolejna odsłona akcji „Oddaj krew – to nie boli!”. Warto się przyłączyć, w ten prosty sposób ratujesz życie innych!
Zbiórka krwi odbędzie się w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13 i potrwa od godziny 9 do 13. „Oddaj krew i podaruj życie! Każda kropla ma wagę złota, może komuś uratować życie lub zdrowie! Nie bądź obojętny!” – apelują organizatorzy – członkowie Stowarzyszenia HDK „Ratownik”, których jak zawsze wspomagać będą: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie Oddział w Zamościu oraz samorząd gminy Horyniec-Zdrój.
Wszelkie szczegółowe informacje na temat akcji uzyskać można pod numerem tel.: 690 131 317 i adresem e-mail: shdk.ratownik@gmail.com.
Partnerem wydarzenia – oprócz gminy Horyniec-Zdrój - jest również Nadleśnictwo Lubaczów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze