Reklama

Kulinarne wariacje młodych kucharzy w Radymnie

20/11/2017 11:30

W Zespole Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych w Radymnie odbył się międzyszkolny konkurs kulinarny pod nazwą „Potrawa kuchni niemieckiej regionu Saksonii”.

Efekty zmagań podlegały ocenie komisji w składzie: Daniel Mosol (Zajazd Polonez), Anna Huk (nauczyciel Gimnazjum w Radymnie, radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego), Sylwia Bącal (nauczyciel języka niemieckiego), Magdalena Biesiadecka (nauczyciel przedmiotów gastronomicznych).

Miejsce pierwsze z ilością 114 zdobytych punktów zajęły Sylwia Wysocka i Mariola Mroszczyk  (ZSSChiO Jarosław), które przygotowały zakąskę „Eisbein – Sülze mit einem Hauch von  Krombacher Dark Bier, begleitet von Spargelsoβe, serviert mit Grünkohl-Cips”. Miejsce drugie z ilością 113 zdobytych punktów zajęły: Maria Turek i Izabela Ołeszko (ZSOZiR Radymno) z potrawą „Leipziger Allerle”. Na trzeciej pozycji z ilością 108 punktów uplasowały się Natalia Pociask i Gabriela Marć (ZSAT Ropczyce), które przygotowały „Brotauflauf mit Sauerkraut und Kasseler”.

Reklama
Konkurs zorganizowany został w ramach upowszechniania rezultatów projektu „Staż zagraniczny szansą sukcesu zawodowego”, finansowanego z funduszy unijnych – programu Erasmus+.


fot.ze zbiorów szkoły
Laureaci konkursu w komplecie.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama