24-latka trafiła wczoraj, 15 bm., do szpitala po tym, jak straciła panowanie nad samochodem, zjechała do rowu i uderzyła w betonowy przepust. W finale auto dachowało.
Zdarzenie miało miejsce we wczesnych godzinach porannych na drodze w miejscowości Jamnica w gminie Grębów. Jak podaje tarnobrzeska policja, 24-letnia kobieta kierująca citroenem jechała od strony miejscowości Kępie Zaleszańskie. W wyniku utraty panowania nad pojazdem, wylądowała w rowie i uderzyła w betonowy przepust. Dalszą konsekwencją było dachowanie auta. Zatrzymało się ono na krawędzi słupa energetycznego. Kierująca trafiła pod opiekę medyków. Nie stwierdzono w jej organizmie obecności alkoholu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze