Reklama

Lądowanie w rowie zakończone dachowaniem

24-latka trafiła wczoraj, 15 bm., do szpitala po tym, jak straciła panowanie nad samochodem, zjechała do rowu i uderzyła w betonowy przepust. W finale auto dachowało.

Zdarzenie miało miejsce we wczesnych godzinach porannych na drodze w miejscowości Jamnica w gminie Grębów. Jak podaje tarnobrzeska policja, 24-letnia kobieta kierująca citroenem jechała od strony miejscowości Kępie Zaleszańskie. W wyniku utraty panowania nad pojazdem, wylądowała w rowie i uderzyła w betonowy przepust. Dalszą konsekwencją było dachowanie auta. Zatrzymało się ono na krawędzi słupa energetycznego. Kierująca trafiła pod opiekę medyków. Nie stwierdzono w jej organizmie obecności alkoholu.

 

Reklama


fot.KMP Tarnobrzeg
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości