Trzy pary z terenu gminy Zarzecze obchodziły w grudniu br. jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Swój jubileusz obchodzili Maria i Tadeusz Iwankowie oraz Maria i Józef Kaszubowie[paywall]. Medale, przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę, wręczył jubilatom wójt gminy Zarzecze Tomasz Bury. Trzecia para – Zofia i Edward Kuźmowie – Złote Gody obchodzili w domu. Wójt T. Bury życzył z tej okazji jubilatom następnych wspólnie spędzonych lat, wypełnionych po brzegi miłością. Podsumowaniem uroczystości były pamiątkowe zdjęcie oraz wspólny obiad. Jubilaci wraz z rodzinami mieli także możliwość zwiedzania zabytkowego pałacu Dzieduszyckich oraz Muzeum w Zarzeczu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze