Już po raz siódmy sala bankietowa restauracji „Marko” w Przemyślu była miejscem Europejskiego Salonu Sukcesu, zorganizowanego przez Przemyski Konwent Społeczno-Gospodarczy.
Gala odbyła się po raz siódmy, ale po raz pierwszy doszło podczas niej do szczególnej uroczystości. Za wybitne zasługi dla rozwoju powiatu przemyskiego statuetką z numerem 1. Laur Terra Premisliensis uhonorowany został starosta przemyski Jan Pączek.
To wyróżnienie nadawane przez kapitułę powołaną z inicjatywy Przemyskiego Konwentu Społeczno-Gospodarczego, celem uhonorowania osób szczególnie zasłużonych dla ziemi przemyskiej. W skład kapituły, oprócz pomysłodawców, weszli przedstawiciele: Starostwa Powiatowego w Przemyślu, Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej oraz przemyskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.
VII Europejski Salon Sukcesu tradycyjnie przebiegał pod znakiem wywiadów z gośćmi specjalnymi, występów artystycznych oraz wspólnej zabawy. Tym razem gośćmi salonu byli Monika i Wojciech Gilewscy – właściciele firmy „Projekt Hub” z Poznania. Firmy, specjalizującej się w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Oprawę imprezy stworzył duet artystów Leszek Solarski i Przemysław Winnicki, którzy wystąpili w humorystycznym programie Opera na wynos, a do tańca podczas zabawy przygrywał zespół „Ines”.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szef powiatu który walczy o zaszczytne ostatnie miejsce w rozwoju nie tylko gospodarczym wcałej UE do której należy także Bułgaria i Rumunia został laureatem.Wydaje mi się,że to największy regionalny absurd 2017 r.Powinien byc wpisany w annały Ziemi Przemyskiej i to na czerwono.
>>to największy regionalny absurd 2017 r.<<Absurd nie tylko 2017 roku ale chyba całego 10-lecia.To nie jest stanowisko dla tego chłopiny, bo powiat to nie sołectwo.
Hm , może Janek odpowie na łamach Życia które miejsce pod względem rozwoju gospodarczego zajmuje w Polsce powiat przemyski?
Czyście ludzie poszaleli? Starosta odpowiada za to że powiat jest biedny, nie ma przemysłu,zakładów pracy? Myślę że jak na samorządowego polityka to starosta Pączek jest porządnym gościem i ten laur Ziemi Przemyskiej naprawdę trafił do właściwego człowieka. Stara się i robi co jest możliwe do zrobienia w tych realiach, nie zadłużył powiatu,nie zrealizował nie trafionych inwestycji, postępuje rozsądnie i sposób wyważony. W przeciwieństwie do np prezydenta miasta. Zanim coś napiszecie to o odrobinę zastanowienia proszę.
Patrze i widze samych Tajnych wspołpracowników z SB.Może by tak najpierw przeprowadzić lustracje w tej "pralni pieniedzy"
Szef powiatu który walczy o zaszczytne ostatnie miejsce w rozwoju nie tylko gospodarczym wcałej UE do której należy także Bułgaria i Rumunia został laureatem.Wydaje mi się,że to największy regionalny absurd 2017 r.Powinien byc wpisany w annały Ziemi Przemyskiej i to na czerwono.
>>to największy regionalny absurd 2017 r.<<Absurd nie tylko 2017 roku ale chyba całego 10-lecia.To nie jest stanowisko dla tego chłopiny, bo powiat to nie sołectwo.
Hm , może Janek odpowie na łamach Życia które miejsce pod względem rozwoju gospodarczego zajmuje w Polsce powiat przemyski?