Znany jest pogram tegorocznej Wincentiady, czyli Dni Patrona Miasta Przemyśla.
Godz. 17.00 – sala narad Urzędu Miejskiego – spotkanie autorskie z prof. dr hab. Jolantą Kamińską – Kwak i prezentacja książki „Powojenny Przemyśl 1944 – 1956” wydanej przez PCKiN ZAMEK i Instytut Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego
Godz. 19.30 – kościół Franciszkanów – wieczór z psalmami w wykonaniu O. Mariusza Wójtowicza oraz Zespołu Twoje Niebo
Godz. 20.15 – scena plenerowa w Rynku – koncert Zespołu LEMON
Godz. 18.00 – sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego – wręczenie medali Zasłużony dla Miasta Przemyśla
Godz. 18.15 – koncert DuoKlavitarre wykonawcy Jolanta Ziemska (fortepian), Maciej Ziemski (gitara)
RYNEK – blok artystyczny
Godz. 18.00 – Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl” oraz Kapela Bałkańska
Godz. 19.30 – koncert zespołu THEKADENCJA
Godz. 20.15 – spektakl teatru ulicznego „WIEŻA BABEL”
Godz. 10.00 – msza święta w Kościele Franciszkanów w intencji Przemyśla i wystawienie relikwii Świętego Wincentego, po mszy świętej procesja ulicami miasta
Godz. 12.00 – otwarcie jarmarku świętego Wincentego: kiermasz rozmaitości, konkursy, działania animacyjno – plastyczne, zabawy i wiele innych atrakcji
Godz. 15.00 – koncert Magdy Anioł
Godz. 16.00 – rozdanie tornistrów dzieciom (akcja Caritas)
Godz.18.00 – nieszpory o św. Wincentym w kościele Franciszkanów
Godz. 20.00 – Anita Lipnicka - Koncert Gwiazdy Wieczoru
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
A Lemon o której ma grać ?
ok wiem już ! lepiej lemon mógł grać w sobotę a nie w piątek !
O jejejejejej , o uouuououououo . jejejejejjejejjejeje