Reklama

Lepszy sygnał w Mołodyczu i Radawie

Mieszkańcy Mołodycza w gminie Wiązownica bardzo często narzekali na słaby sygnał telefonii komórkowej sieci Play. Niebawem problem ma zniknąć.

Dyrektor Regionu Katowice (obsługującego m.in. Podkarpacie) Wiesław Padło skierował do wójta gminy Wiązownica Mariana Ryznara pismo z informacją, że starania o poprawę jakości sygnału telefonii komórkowej tej sieci zakończyły się pozytywną decyzją[paywall].

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy Wiązownica,  zdecydowaliśmy się na budowę masztu w miejscowości Mołodycz. Działania te mają na celu zwiększenie zasięgu i dostępności usług telekomunikacyjnych – zdradził W. Padło.

Dodatkowo operator wystartował w Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa, w ramach którego planowana jest m.in. budowa stacji bazowej w Radawie. – Jeśli nasza propozycja spotka się z akceptacją, wówczas błyskawicznie rozpoczniemy inwestycję. A to umożliwi dostęp do sieci zarówno w zakresie usług głosowych, jak i bezprzewodowego Internetu – podsumował dyrektor W. Padło.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    y - niezalogowany 2017-01-21 09:06:08

    Nareszcie można jechać do Radawy latem mieć kontakt ze światem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    miodnybronio - niezalogowany 2017-01-21 11:10:11

    "GULA" przerzucił się na silniejszą siarę "mordokwas" to i sygnał mocniejszy na Cienkich

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama